top of page
drz-plagia-villas_Q1A3965.jpg

REDONDO SPA PASSION

Každé spa od REDONDO SPA Passion má množstvo masážnych funkcií, ktoré vám prinesú dokonalú hydroterapiu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a úzkej spolupráci s fyzioterapeutmi sme navrhli rôzne masážne zážitky, ktoré sú jedinečné pre REDONO SPA Passion.

Množstvo inštalácií robí radosť a prináša oddych a pohodu už niekoľko rokov.


Nechajte sa inšpirovať v našej GALERIÍ.

NANCY

ZOE

Soulmate-Top.jpg

PRÍJEMNÁ

masáž na každý deň

HAILEY

Refresh New 2019.jpg

VIVIAN

Pleasure-Top (1).jpg

SERENITY

Relax Spa.jpg

GENESIS

Rewind Top met LED.jpg

SUMMER

Delight Top.jpg

HEAVEN

Admire.jpg

HEAVEN

230 x 230 x 91 cm

Heaven je veľké spa, plné funkcií a rôznej konfigurácie sedadiel, ktoré zabezpečia dokonalý kúpeľný zážitok. Hlboké sedadlá, nabité tryskami a našou exkluzívnou Aqua Rolling Massage™ poskytujú osviežujúci masážny zážitok. Náš podlahový nosný systém Everlast™ poskytuje štrukturálnu integritu a maximálne zadržiavanie tepla, čo dopomáha aby REDONDO Spa Passion boli jedny z energeticky najúčinnejších dostupných víriviek.

SUMMER

213 x 213 x 91 cm

Summer Spa, je veľmi obľúbenou vírivkou pre rodiny vďaka rôznej konfigurácie sedenia. Má aj dve pohodlné ležadlá určené pre rôzne dĺžky tela. Vírivka ponúka širokú škálu funkcií, vrátane Aqua Rolling Massage™. Samozrejme, Summer zahŕňa všetku kvalitu konštrukčných prvkov REDONDO SPA Passion a je známa ergonomicky tvarovaným skeletom a syntetickým rámom. Skelet je vystužený hrubým laminátom zo sklenených vlákien. Všetko potrebné na zabezpečenie užívateľovi celoživotné potešenie. Rovnako ako u všetkých spa REDONDO SPA Passion, Summer má tri vrstvy izolácie, heat-lock dizajn a náš ocenovaný Hybrid Heating™, vďaka ktorému je vírivka energicky  efektívna pre nízkonákladovú prevádzku.

VIVIAN

215 x 200 x 91 cm

Vivian je skonštruovaná tak, aby vydržala celý život a bola navrhnutá s mimoriadnym dôrazom na detail. Extra bedrová opora, ležadlo a priestranné sedadlá sa kombinujú tak, aby boli najlepšou voľbou pre osobnú terapiu. Súčasťou Vivian je aj unikátna masáž Aqua Rolling Massage™. Pri plnem sile, vytvára intenzívny masážny prúd, ktorý funguje smerom nahor od spodnej časti chrbta až po váš krk. Intenzita tejto masážnej funkcie je nastaviteľná. Medzi štandardné funkcie patrí jemná vzduchová masáž, StarBrite LED osvetlenie a aromaterapeutický systém. Vírivka Vivian sa dodáva s kompletným MP3 systémom a integrovanými reproduktory namontovanými v plášti vírivky. Nie je to prekvapujúce že Vivian sa radí medzi naše najobľúbenejšie modely.

ZOE

213 x 165 x 84 cm

Zoe je kompaktná vírivka od REDONDO SPA Passion. Spája v sebe dve útulné ležadlá s intenzívnou masážou jedinečného masážneho systému v sedadle medzi Aqua Rolling Massage™. Obe ležadlá ponúkajú pohodlné sedenie pre ľudí rôznej dĺžky tela, ako aj rôznych masážnych terapií. Vírivka Zoe je vybavená LED osvetlením StarBrite, ktoré podsvietuje aj ovládacie ventily a vytvára tak chronoterapiu na novej úrovni. Všetky ovládacie prvky, vankúše a akcenty rohov skrinky ponúkajú akcentačné osvetlenie to spolu so zvukovým systémom REDONDO SPA Passion vytvorí pre vás magický zážitok. Zoe je vynikajúca voľba, ak hľadáte kompaktnú vírivku pre seba a svoju polovičku

GENESIS

200 x 200 x 90 cm

Genesis je bezbariérová vírivka, ktorá je ideálna pre celorodinné akcia ale aj vašu večernú pophodu. Množstvo masážných pozícií v jednom kompaktnom no priestrannom modely. Okrem peknej rozmanitosti má 56 vysokovýkoných masážnych trysek, Hybridné vyhrievanie™, LED svetlá, Easyclean Shield, energeticky účinné filtráčné čerpadlo, Generovanie ozónu, Aromaterapiu, Jemnú vzduchovú masáž, pochôdzny termokryt a mäkké opierky hlavy… všetko v čom je REDONDO SPA Passion známa!

SERENITY

200 x 200 x 85 cm

S troma sedadlami a dvoma ležadlami plnej veľkosti, je Serenity optimálnou voľbou pre trávenie času s rodinou a priatelmi. Ležadlá boli navrhnuté tak, aby poskytovali dodatočnú bedrovú oporu. Ležadlá majú aj rôzne výšky, aby vyhovovali jednotlivcom rôznych dĺžok, takže sú pohodlné pre každého. Spolupracovali sme s fizioterapeutmi a masérmi a vytvorili sme tak optimálne masážne pozície. Nastaviteľné trysky vám navyše umožňujú ovládať intenzitu vášho zážitku z hydroterapie. Súčasťou je jednotka ozónoveho sanitačného systému pre výnimočnú kvalitu vody. Vírivka Serenity je ako celok cenovo výhodná, energeticky efektívna a vysoko výkonná investícia do zdravého životného štýlu.

HAILEY

200 x 200 x 85 cm

Model Hailey má aj silné sedadlo s rotačnými tryskami. Rotačné trysky zvyšujú účinosť hydromasáže, masážou kľúčových svalov na chrbte a stimuláciou okolitého tkaniva. Druhá rohová sedačka má vibračnú masážnu trysku, poskytuje alternatívny typ masážnej terapie. Vytvorili sme maximálnu bedrovú podporu a pohodlie. Malé AquaRolling trysky sú nainštalované v kontúrach nôh ležadiel a vytvorajú masáž, ktorá stimuluje krvný obeh. Samozrejmosťou je množstvo štandardných funkcií ako sú Hybridné vykurovanie™, energeticky účinné filtračné čerpadlo, Easyclean skelet, ozónová sanitácia, aromaterapia a mnoho ďalšieho

NANCY

202 x 202 x 83 cm

Model Nancy bol navrhnutý tak aby potešil naozaj každého. Či už hladáte vírivku na svoju chalupu, alebo cenovo dostupné riešiene do domácnosti, ktoré vám zaručí beztarostnú a kvalitnú masáž každý deň po práci. Nancy je model, ktorému neubúda na kvalite REDONDO Spa Passion. Podsvietenú ventily ovládania jej dodávajú nádych exkluizivity. 

bottom of page