top of page
meet_us_1280x.png

ORIGINÁL OD WIMA HOFA

ZDRAVÉ

OTUŽOVANIE

Wim_hof_in_the_passion_showroom_rounded_992x.jpg

Snežný muž Wim Hof a dizajnér série Passion Arno Nieland

Snow-white-stainless-steel_1280x.jpg

REDONDO SPA ICE BATH

Ľadový kúpeľ REDONDO SPA, Passion je so svojím moderným dizajnom, majstrovské dielo v umení otužovania. 

Údržba bez námahy - Konštrukcia filtra s horným prístupom zjednodušuje obsluhu a zaisťuje rýchly a jednoduchý prístup pre pravidelné čistenie a údržbu.


Nie je potrebná žiadna odborná inštalácia - V priebehu niekoľkých jednoduchých krokov je ľadový kúpeľ pripravený na naplnenie a otužovanie.


Navrhnuté do každého počasia a UŽ ŽIADEN ĽAD NETREBA - Systém výkonného kompresora bude fungovať v chlade aj v horúčave a zaručí stálu teplotu, ktorú si sami navolíte.


Ice Bath od REDONDO SPA, Passion je samostatný otužovací systém, preto nie je potrebná žiadna odborná inštalácia. Vďaka svojej hmotnosti iba 145 kg v prázdnom stave je premiestňovanie hračkou. Naplnená hmotnosť? 345 kg. To je stabilita a kvalita.

Ľadový kúpeľ je vyrobený z najkvalitnejšieho polyetylénu, takže je odolný voči opotrebovaniu.

Filter s technológiou SilverStream zaisťuje, že váš ponor je krištáľovo čistý. Filter s horným prístupom a vysokoobjemový skimmer uľahčuje pravidelnú údržbu.

Štandardný 1,3kW chladič, ktorý dokáže vodu ochladiť až na +3°C.

Ľadový kúpeľ REDONDO SPA, Passion je v oblasti chladu maestrom, ktorý vytvára symfóniu pohodlia, štýlu a neochvejnej stability.

DOSTUPNÉ V TÝCHTO FARBÁCH 

Snow-white-stainless-steel_1280x.jpg

BIELA SNOW

Solid-grey-stainless-steel_1280x.jpg
Granite-grey-corten-steel_1280x.jpg

ŠEDÁ GRANITE

Moss-stone-stainless-steel_1280x.jpg

ŠEDÁ SOLID

ŠEDÁ STONE

revive unique design.jpg

EFEKTÍVNY CHLADIČ PRE OPTIMÁLNY VÝKON

Náš ľadový kúpeľ je vybavený vysoko účinným chladičom, ktorý zaisťuje neustále udržiavanie ideálnej teploty vody. Tento chladič je navrhnutý pre optimálny výkon a zaručuje osviežujúcu a povzbudzujúcu terapiu chladom zakaždým, ako vstúpite. Ochranný schodík je vyrobené z poly etylenu, ktorý mu poskytuje ochranu a udržiava tak chlad v ľadovom kúpeli.

Sand-stone-stainless-steel_1280x.jpg

HNEDÁ SAND

ŠEDA EARTH

Ice-blue-stainless-steel_1280x.jpg

CENA
4 900,-€
s DPH

MODRÁ ICE

JEDINEČNÝ MODERNÝ DIZAJN

Zažite dokonalé spojenie moderného dizajnu a wellness s ľadovým kúpeľom od Redondo Spa. Jeho súčasná estetika pozdvihne akýkoľvek priestor. Chladič (kompresor) je zabudovaný pod schodom a tak dokonale zapadá do dizajnu.

JEDNODUCHÝ SYSTÉM PLUG-AND-PLAY PRE BEZPROBLÉMOVÉ NASTAVENIE

S užívateľsky prívetivým systémom plug-and-play si môžete bez námahy začať užívať pozitívne prínosi studenej vody. Nevyžadujú sa žiadna zložitá inštalácia,  ani technické znalosti. Stačí ho zapojiť a ste pripravení vydať sa na svoju wellness cestu. Náš systém s filtrom a vstavaným modulom na cirkuláciu zaisťuje, že si vaša vaňa udrží krištáľovo čistú, príťažlivo modrú vodu.

bottom of page