top of page

TECHNOLÓGIE PRIVAT

ZABUDOVANÉ

TECHNOLÓGIE

ROZVÁDZAČ INTELLISMART®

Technickým srdcom každej vírivky je ich riadiaca jednotka. Vyvinuli sme vlastný rozvádzač USSPA iNtellismart®, ktorý prináša úplne nový pohlad na ovládánie a používánie spa. USSPA iNtellismart® je výnimočný vďaka dvom 

inteligentým systémom riadenia ISM® a ICM® s niekoľkými unikátnymi funkciami.

ISM® - INTELLIGENT SYSTEM MANAGEMENT

SAMODIAGNOSTIKA

Nový rozvádzač je ako jediný na trhu schopný identifikovať začínajúci problém elektrických komponentov technológie. Systém umožňuje chod spa aj v prípade pokazeného komponentu.

VÝROBNÉ A SERVISNÉ PROTOKOLY GENEROVANÉ SAMOSTATNOU VÍRIVKOU

Servisný technik môže pri návšteve prečítať z rozvádzača servisný protokol, popisujúci aktuálny stav spa.

Spa vás sama upozorní na skorú výmenu dielu s končiacou životnosťou - platí na vybrané diely.

SLEDOVANIE ŽIVOTNOSTI KOMPONENTOV

MOŽNOSŤ POSIELANIA SERVISNÉHO LOGU PRIAMO VÝROBCOVI

ICM® - INTELLIGENT CLEANING MANAGEMENT

Druhý z riadiacich systémou rozvádzača USSPA iNtellismart® je vybavený na mieru vyvinutým automatickým systémom pre trvalé udržovanie čistej vody vo spa. V závisloti na velkosti spa a predovšetkým intenzite jej používania je automaticky upravovaný chod filtrácie a ozonácie. Naviac dbáme na čo najnižšiu energetickú náročnosť procesu. Ide o jedinečnú funkciu, ktorú nájdete výhradne vo vírivkách USSPA.

TLAKOVÁ FILTRÁCIA Pressure Clean
Efektívny filtračný systém udržuje vodu v spa čistú. Kartuš zo špeciálnej netkanej textílie zachytáva aj tú nejjemnejšiu mechanickú nečistotu.

OZONIZÁCIA OzonePure
Všetky modely sú vybavené ozonátorom s injektorom a deštruktorom pre maximálnu efektivitu ozónu. Ozón ničí mikoorganizmi a významne tak uľahčuje starostlivosť o vodu, znižuje spotrebu chemických prípravkov pre údržbu vody, nezanechává vo vode žiadne vedlajšie produkty, nedráždi oči, nos a ani nevysušuje kožu.

Vírivka USSPA vie na základe požiadavku poslať servisný log priamo výrobcovi (ak je pripojená na internet). Na jeho základe je možné minimalizovať servisné náklady.

Stačí zadať dátum a čas daľšieho užívania vírivky a tá si sama prevedie všetky kroky k minimalizácie energetikcej náročnosti chodu spa a následne zaistí prípravu vody z pohladu požadovanej teploty a čistoty na zadaný dátum.

ÚSPORNÝ REŽIM

Ochranný systém NordicSuperior iN zabezpečuje ochranu systému voči zamrznutiu a daľším vonkajším vlivom.

NORDICSUPERIOR iN

Spoľahlivé kúrenie špeciálne vyvinuté pre ohrev vody v spa s titánovou špirálou pre dlhú životnosť a stálý výkon kúrenia. Elektrické kúrenie môže byť v prípadě potreby nahradené tepelným výmenikom, poprípade s ním môže byť kombinované.

ELEKTRICKÉ KÚRENIE

MASÁŽNE ČERPADLÁ

VZDUCHOVAČ SILENT AIRBLOWER

Vzduchovač vháňa pod tlakom vzduch do systému vzduchových trysiek, vzniká tak povzbudzujúca perličková masáž. Vháňaný vzduch je ohriaty s využitím tepla akumulovaného v technológií spa.

Variabilné spôsoby ovládania:

  1. iNcontrol piezo tlačidlá - unikátne ovládánie priamo na spa prostredníctvom presvetlených piezo tlačidiel

  2. mobilná aplikácia USSPA SmartApp - štandardné ovládánie vírivky pomocou mobilnej aplikácie (dostupné pre iOS, Google Play). Aplikácia komunikuje cez Bluetooth alebo internet.

  3. webová aplikácia - pokiaľ spa pripojíte k internetu, je možné ju bezproblémovo ovládať odkiaľkolvek na svete.

  4. integrácia do riadenia domu - v súlade s aktuálnymi trendami sú virivky USSPA pripravené pre integráciu do inteligentných zariadení domu.

Vysoko výkonné, tiché a úplne spoľahlivé čerpadlá sú špecificky vyvinuté pre chod vo vírivkách s ohľadom na plný výkon výtlaku.

bottom of page