top of page

VÝNIMOČNOSŤ USSPA

ROZDIEL

NA KTORÝ, SME HRDÍ

Za našimi produktami je vidieť srdce a kus poctivej práce. Tvoríme lepší svet. V dnešnej hektickej a náročnej dobe pomáhajú naše spa a bazény harmonizovať život a kompenzovať tak náročný životný štýl. Nie sme velkovýrobou, nevyrábame naše vírivky ako na bežiacich pásoch. Ideme cestou individuálneho prístupu a zákazkovej výroby. Naši zákazníci sú osobnosti a pre nich tvoríme spa, ktoré vyhovujú vysokým požiadavkám a nárokom na technológiu, dizajn a komfort. Každý náš produkt je premyslený a reflektuje na skúsenosti, ktorých máme veľa. Rozdiel poznáte na prvný pohľad.

Dizajn USSPA

DIZAJN

Tvary, farby, technológie, umiestnenie trysiek, ergonómia, počet a pozície kresiel vo vašom spa... To sú iba zlomky rovnice, na ktorom konci musí byť spokojnosť, uvolnenie, relaxácia a uzdravenie. Dizajn našich víriviek a bazénov nevzniká náhodne. Každý prvok má svoje opodstatnenie a svoj význam. Vieme, ako dosiahnuť dokonalosť. Skúsený tým a veľa rokov praxe sú silným argumentom.

Už pri prvej návšteve nášho showroomu pochopíte….

VÝVOJ

Cesta vpred, ktorá nekončí. Priority našich klientov sa menia a nároky rastú. Je to prirodzená reakcia na dobu, životný štýl, na možnosti a príležitosti, ktoré život prináša. Chceme viac, a to je správne. Vysoké požiadavky na zdravie a relaxáciu sú opodstatnené.

 

Preto vyvíjame nové prvky našich bazénou a spa, vylepšujeme technológie a inovujeme. Plníme vaše priania.

Vývoj USSPA
Galéria

SKUTKY

Za dlhú dobu existencie našej spoločnosti sme nainštalovali veľa spa a swim spa. Či interiér alebo exteriér, to unikátna oáza relaxácie. Nechajte sa inšpirovať vybranými inštaláciami zo Slovenska a celej Európy.

MENÍME SLOVÁ NA

PREMIUM SERVICES

Investícia do spa či swim spa je dôležitým rozhodnutím. Veľakrát celoživotným. Preto si ich ceníme a poskytujeme omnoho viac, než bežnú záruku a servis. Tam, kde iný končia s myšlienkou, že poskytujú maximum, my začíname. S produktami USSPA si doprajete nadštandardnú starostlivosť.

Servis
Český výrobok

ČESKÝ VÝROBCA

Sme českou rodinnou firmou bez zahraničnej účasti a sme na to právom pyšní. Naše produkty robia dobré meno u nás aj vo svete. Uvedomujeme si tento záväzok a preto poskytujeme iba prvotriedne spa a špičkový servis.

KRÁSA KTORÁ FUNGUJE

Organizmus našich spa ukrýva špičkovú technológiu. To radí naše vírivky a bazény medzi exkluzívne produkty. Každá rada, od základných a dostupných víriviek až po tie vysoko luxusné, má pevný základ v podobe technológie, za ktorú ručíme. Každá tryska a každý prvok má svoje miesto a svôju úlohu. Výsledkom je hodnotná a kvalitná masáž celého tela. Poznáme kúzlo relaxácie.

Ručná práca
Úspechy

ÚSPECH

Odborníci pravidelne oceňujú naše produkty. Úspechov si vážíme a robia nám radosť. Ocenenie považujeme za potvrdenie, že svoju prácu robíme dobre. Najdôležitejšie je však pre nás vždy spokojný zákazník.

PROJEKT RELIFE

Pôsobíme v mieste, ktoré je nám domovom, hlboko tak vnímáme našu zodpovednosť voči svojmu okoliu, spoločnosti a životnému prostrediu. A preto sa zrodila myšlienka využiť inak nepotrebné zbytky z výroby našich víriviek, a dať im druhú šancu a účel. V spolupráci s dizajnérom Vojtěchom Podlesním vznikla jedinečná kolekcia hračiek a predmetov.

reLife
bottom of page