top of page

VIRGO IN

NEKONEČNÉ

SPLYNUTIE

Úplne nový model s výnimočne riešeným interiérom. Partnerské usporiadanie lehátok je predurčené k dokonalým chvílam relaxácie vo dvoch. VirgoiN má pritom dostatok priestoru pre celú rodinu. Okrem dvoch lehátok ponúka aj oblúbené hlboké kreslo hneď v dvoch prevedeniach a s dvoma rôznymi masážnymi zostavami, lavicou s masážou X ComplexiN a ideálne riešené miesto pre masáž prednej strany stehien, ktoré oceníte nielen po behání. Odpočívať alebo sa tu společne baviť môže až päť osôb naraz. 

VirgoiN je dokonalá rodinná spa.

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page