top of page

USSPA | SWIM

PREČO SWIM SPA?

- Celoročné plávanie

- Zamerané na šport a relaxáciu

- Revolučné prekrytie 

- Aj bez stavbárov

sport-i-zabava.jpg
usspa_couv.jpg
kabinet-swim.jpg

- Minimálna údržba

BAZÉNY

S PROTIPRÚDOM

Skvelý termálny bazén pre celoročné používanie. Žiadne zazimovanie. Nízké prevádzkové náklady a teplota vody v bazéne taká, akú budete chcieť. V zime sa zahrejte, v lete ochladte. Protiprúd pre skvelú kondíciu aj relaxáciu a madlá pre akvatické cvičenie. Bazénové schody osádené tryskami pre základnú hydroterapiu. Ak si doplníte swim spa o unikátnu Combi Spa, získáte dokonalé domáce wellness centrum.


Nechajte sa inšpirovať v našej GALERIÍ.

- Váš zdravý životný štýl

Automatické prekrytie ACS

Mechanický kryt 

Transport SwimSpa helikoptérou

Plávanie v SwimSpa M

SWIMSPA XL

Nadčasový dizajn, čisté línie a dokonalá elegancia termálneho bazénu. Ozdoba exteriéru a interiéru s dostatočným priestorom. Plavánie bez ohladu na priestor a počasie. Uvolnenie v domácom bazéne a skvelá kondícia. Silný protiprúd, diaľkové ovládánie a osvětlenie robia z tohoto bazénu miesto, ktorým sa budete právom pýšiť.

SWIMSPA M

Ideálne spojenie vírivky a bazénu v modernom dizajne. Priestor pre plavánie a ku relaxácií. Krásne prehriata voda k celoročnému kúpaniu vonku. Objevte atmosféru kúpania v mrazivom dni. Termálny domáci bazén si okamžite oblúbíte.

COMBI SPA

Vírivka, ktorá doplní vaše swim spa. Totožný dizajn, skvelá výbava masážnych trysiek, doslova nádherný interiér. Uvolnite sa po športovom výkone a doprajte si relaxáciu jediný krôčik od vašeho domáceho bazénu. Naše swim spa a Combi Spa patria k sebe. Společne sú dokonalé!

SWIM SPA A COMBI SPA

Neuberajte zo svojich nárokov, keď nemusíte. Prajete si športovat aj relaxovať? Doprajte si úžasné plávanie v termálnom bazéne a nasledujúcu relaxáciu v spa. Váš organismus bude hýčkaný a spokojný.
Combi Spa je možné pripojit ku kterémukoľvek modelu swim spa.

bottom of page