top of page

USSPA | PRIVAT

Ak ste náročný a vyžadujete od spa to nejlepšie. Sofistikovaný dizajn vírivek z dielne akademického sochára Petra Slaniny a dizajnéra Filipa Streita (Divan Design), elegancia a úplný rešpekt k ergonomií ocenený prestížnou medzinárodnou cenou Red Dot 2016. Komplexná hydroterapia a spolehlivé USSPA technológie. Všetko má za cieľ jediné: vaše pohodlie a relaxácia pokial užívate vaše spa.


Nechajte sa inšpirovať v našej GALERIÍ.

LUXUSNÉ

MASÁŽNE VÍRIVKY

COLUMBAIN

Veľkorysý priestor a maximum masážnych pozícií. Relax a terapia vo vírivke až pre sedem osôb. Máte veľkú rodinu? Relaxujete společne so svojími priatelmi?Tak je práve ColumbaiN ideálnou súčasťou vášho životného štýlu. Potrebuje priestor. Pokiaľ ho máte, dostane vás. Vráti vám to už v prvom okamžiku. 


Tato vírivka vie, ako vás hýčkať.

ORIONIN

Spa s kruhovým pôdorysom a ergonomickým tvarovaním interiérom. Svetový dizajnový unikát. Namiesto bežných jednoduchých lavíc má táto spa štyri pohodlné kreslá a lehátko. Dokonalé využitie priestoru. Máte malé deti? OrioniN myslí na pohodlie a relaxáciu všetkých. Hydroterapeutický gejzír Volcano Jet vás dostane.

 

Tato vírivka sa u vás doma rýchlo udomácni.

VIRGOIN

Úplne nový model s výnimočne riešeným interiérom. Partnerské usporiadanie lehátok je predurčené k dokonalým chvílam relaxácie vo dvoch. VirgoiN má pritom dostatok priestoru pre celú rodinu. Okrem dvoch lehátok ponúka aj oblúbené hlboké kreslo hneď v dvoch prevedeniach a s dvoma rôznymi masážnymi zostavami, lavicou s masážou X ComplexiN a ideálne riešené miesto pre masáž prednej strany stehien, ktoré oceníte nielen po behání. Odpočívať alebo sa tu společne baviť môže až päť osôb naraz. 

VirgoiN je dokonalá rodinná spa.

TAURUSIN

Dizajn spa je ideálny pre umiestenie v rohu miestnosti či terasy. Premyslená ergonómia a dostatečné pohodlie až pre päť osôb. Vírivka TaurusiN robí česť svojmu menu. Kvalita, spolahlivosť a pocit silného strážcu rodinnej relaxácie a komfortu. Vútorná dispozícia tejto vírivky vám učaruje. Dve lehátka a unikátna masáž přednej strany stehien vás presvedčí, že TaurusiN je ta pravá spa.

PERSEAIN

Jej rozmery umožňujú inštaláciu takmer v akomkoľvek priestore. Táto spa ale klame telom, rozhodne nieje malá. Skrývá dostatok priestoru pre štovrčlennú rodinu. Dokonca i päť osôb si v tejto vírivke náde pohodlné miesto. Rozmaznávajte sa hlbokým kreslom Shiatsu a objevte blahodárne účinky trysiek vo vírivke PerseaiN.

DRACOIN

Velkorysé miesto vo vírivke pre dve osoby. Účinná odpoveď na náročný životný štýl a túha po odpočinku. Shiatsu masáž vo vnútri spa uvolní vaše telo a mysel po náročnom dni. Oblúbené lehátka doplňujú jedno miesto naviac. DracoiN je preto spa a skvelý společník i pre trojčlennú rodinu.

LYRAIN

Získá si vaše sympatie. Ste singl? Žijete vo dvojici? Užívajte si odpočinok a relaxácii v na pohlad malej, ale vo vnútri prekvapivo priestrannej spa. Dve rôzne lehátka vo vírivke LyraiN sú tu pre vás a splnia všetky vaše priania. Doprajte si dokonalé uvolnenie v spa každý deň. Sami, vo dvojici…
LyraiN získala prestížne mezinárodné ocenenie za dizajn Red Dot 2016.

ASTON

Vírivka stredného rozmeru s dostatkom miesta pre príjemné rodinné chvílky relaxácie. Aston ponúka štyri odlišné pozície zo zostavami nerezových trysiek pre komplexnú masáž, ktorú intenzitu môžete plynule regulovať pomocou centrálneho TurboBoost systému. Prepracovaný funkčný dizajn dbá i na detaily, ako sú tvarované madlá a protišmyková úprava dna.

NOEL

Noela vystihujú čisté línie a jednoduchý účelný interiér. Rozloženie vodných a vzduchových masážnych trysiek spolu s volným interiérom nechává priestor aj pre vlastnú fantaziu pri hľadaní nových masážnych pozícií. Trysky osadené do špirály zajistia masáž celého chrbta, stačí sa len posúvať dookola.

BENJAMIN

Benjamínek USSPA | privat je najmenšou zo všetkých modelov. Vytvára super prostredie pre intímnu relaxáciu pre dvoch. Komfortné opierky prispievajú k celkovému uvolneniu. Nezabudnite pohár niečoho dobŕeho, na miesta pre odloženie pohárov sme mysleli.

bottom of page