top of page

TAURUS IN

V RELAXÁCIÍ

JE SILA

Dizajn spa je ideálny pre umiestenie v rohu miestnosti či terasy. Premyslená ergonómia a dostatečné pohodlie až pre päť osôb. Vírivka TaurusiN robí česť svojmu menu. Kvalita, spolahlivosť a pocit silného strážcu rodinnej relaxácie a komfortu. Vútorná dispozícia tejto vírivky vám učaruje. Dve lehátka a unikátna masáž přednej strany stehien vás presvedčí, že TaurusiN je ta pravá spa.

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page