top of page

TAURUS IN

V RELAXÁCIÍ

JE SILA

Dizajn spa je ideálny pre umiestenie v rohu miestnosti či terasy. Premyslená ergonómia a dostatečné pohodlie až pre päť osôb. Vírivka TaurusiN robí česť svojmu menu. Kvalita, spolahlivosť a pocit silného strážcu rodinnej relaxácie a komfortu. Vútorná dispozícia tejto vírivky vám učaruje. Dve lehátka a unikátna masáž přednej strany stehien vás presvedčí, že TaurusiN je ta pravá spa.

spa25
spa25
press to zoom
spa22
spa22
press to zoom
spa28
spa28
press to zoom

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page