top of page

SWIMSPA XL

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

VEĽKÁ

RADOSŤ

Nadčasový dizajn, čisté línie a dokonalá elegancia termálneho bazénu. Ozdoba exteriéru a interiéru s dostatočným priestorom. Plavánie bez ohladu na priestor a počasie. Uvolnenie v domácom bazéne a skvelá kondícia. Silný protiprúd, diaľkové ovládánie a osvětlenie robia z tohoto bazénu miesto, ktorým sa budete právom pýšiť.

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

HYDROTERAPIA

Plavecký bazén má silný regulovatelný protiprúd a základné hydroterapeutické trysky. Vo vnútri najdete aj madlá pre najrôznejšie akvatické cvičenia.

DIZAJN

Dizajn modelov USSPA | swim nasleduje moderné trendy. Čisté línie elegantných tvarov v sebe ukrývajú praktické funkcie. Výsledkom sú termálne bazény s dokonalou využitelnosťou s priestorným interiérom.

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page