PERSEA IN

HVIEZDNA

TERAPIA

Jej rozmery umožňujú inštaláciu takmer v akomkoľvek priestore. Táto spa ale klame telom, rozhodne nieje malá. Skrývá dostatok priestoru pre štovrčlennú rodinu. Dokonca i päť osôb si v tejto vírivke náde pohodlné miesto. Rozmaznávajte sa hlbokým kreslom Shiatsu a objevte blahodárne účinky trysiek vo vírivke PerseaiN.

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

TERMOKRYT

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

© 2017. Bazény REDONDO Nitra.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok:     9:00 - 17:00

Sobota:     zatvorené

Nedeľa:     zatvorené