top of page

ORION IN

POHODA

NEKONEČNÁ

Spa s kruhovým pôdorysom a ergonomickým tvarovaním interiérom. Svetový dizajnový unikát. Namiesto bežných jednoduchých lavíc má táto spa štyri pohodlné kreslá a lehátko. Dokonalé využitie priestoru. Máte malé deti? OrioniN myslí na pohodlie a relaxáciu všetkých. Hydroterapeutický gejzír Volcano Jet vás dostane.

 

Tato vírivka sa u vás doma rýchlo udomácni.

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page