ORION IN

POHODA

NEKONEČNÁ

Spa s kruhovým pôdorysom a ergonomickým tvarovaním interiérom. Svetový dizajnový unikát. Namiesto bežných jednoduchých lavíc má táto spa štyri pohodlné kreslá a lehátko. Dokonalé využitie priestoru. Máte malé deti? OrioniN myslí na pohodlie a relaxáciu všetkých. Hydroterapeutický gejzír Volcano Jet vás dostane.

 

Tato vírivka sa u vás doma rýchlo udomácni.

spa68
spa68
press to zoom
spa38
spa38
press to zoom
spa20
spa20
press to zoom

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.