LYRA IN

ZAKAŽDÝM

UKĽUDNÍ

Získá si vaše sympatie. Ste singl? Žijete vo dvojici? Užívajte si odpočinok a relaxácii v na pohlad malej, ale vo vnútri prekvapivo priestrannej spa. Dve rôzne lehátka vo vírivke LyraiN sú tu pre vás a splnia všetky vaše priania. Doprajte si dokonalé uvolnenie v spa každý deň. Sami, vo dvojici…
LyraiN získala prestížne mezinárodné ocenenie za dizajn Red Dot 2016.

spa39
spa39
press to zoom
spa16
spa16
press to zoom

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

TERMOKRYT

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.