top of page

ZDIHÁKY SWIM

AUTOMATICKÝ

Strecha kabrioletu pre vašu spa! Svetová novinka, korá zpríjemní a dokonca zatraktívni proces odkrývania a zakrývania swim spa a Combi Spa. Všetko sa odohráva po jednom stisknutí tlačidla. Pretože kryt automaticky zachádza do šachty, nieje treba vôbec riešiť priestor pre jeho odloženie. Patentovaný automatický zdvíhací mechanismus ACS® naviac umožňuje použitie nových povrchových materiálov na termokryte – od atraktivných textilií až po plech, lakovaný vo farbe podľa priania zákaznika.

Automatický termokryt pozdvihne vaše swim spa na technologický a dizajnový poklad. Jedným stisknutím tlačítka ovládáte jeho pohyb. Termokryt si zachovává všetky vlastnosti, od izolačných až po ochranné. Postará sa o teplotu a čistotu vody vo vašom swim spa. A čo viac? Je bezpečný. Unesie váhu dieťata a eliminuje tak riziko nebezpečia otvorených bazénov. Zažite absolutný komfort chránený mezinárodným patentom.

Dostupné len pre: modely swim spa a Combi Spa.

MECHANICKÝ

Umožnuje ľahkú manipuláciu s termokrytom swim spa. Vďaka patentovo chránenému mechanizmu zvládnete termokryt otvoriť a zatvoriť jednou rukou. Ide ho ľahko namontovať na už inštalované a používané swim spa. Termokryt je z jedného kusu robeného pozdĺžne na dve části. Toto spojenie prináša jednoduchú ovládatelnosť termokrytu. Rámy z profilov ľahkej zliatiny zajistia nízsku hmotnosť a tepelné izolačné materiály minimalizují tepelné straty. Zdvíhací mechanizmus premyslené konštrukcie obsahuje silové prvky. Zaručí tým pádom fyzicky nenáročné používanie termokrytu. Farbu termokrytu sme pre vás pripravili v osmich farevných prevedeniach koženky a takisto aj v kombináciach látok Linea.

Dostupné len pre: modely swim spa a Combi Spa.

bottom of page