top of page

DOPLNKY PRIVAT

ODOLNÝ

Takmer bezúdržbový kabinet z kvalitného dreva je nielen atraktívnym prvkom vašej spa. Má dlhodobú životnosť a je výnimočný. Je totiž vyrobený z prírodného dreva v úprave Thermowood. Okrem estetických vlastností má Thermowood zásadné praktické opodstatnenie. Táto ekologická úprava dreva výrazně vylepšuje jej odolnosť. Je menej nasákavý a vysoko odolný voči parazitom a poveternostným vplivom. Typicky je tmavý, pôsobením UV žiarenia bledne.

VÝNIMOČNE

ZDVIHÁKY

TERMOKRYTOV

Voda vo vašej spa potrebuje ochrániť. Pred mechanickými nečistotami, pred únikom tepla, ale i vlhkosti. Termokryt je súčasťou štandartnej výbavy spa a je nezamenitelným pomocníkom. Príde ku slovu zakaždým, keď svoji vírivku alebo bazén práve nepoužívate. Zásadne prispieva ku sníženiu energetických nárokou na chod.

Aby sa vám s termokrytom manipulovalo ľahko a jednoducho, sú tu pre vás šikovný pomocníci - zdviháky termokrytov. Vyberte si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

ABSOLÚTNY

ŠTÝL

Poznáme vaše tajné prianie. Preto prichádzame s doplnkami, ktoré umocnia pôžitok z vašej spa. Prajete si farebné podsvietenie vody? Dokonalú hudbu alebo vodotrysk? Nieje nič, čo by sme vám nedokázali splniť.

KRÁSNE

Drevo sa ku vírivkám hodí. Drevené doplnky sú nejen praktickou pomôckou v podobe schodíkov, ktoré se dajú kombinovať do najrôznějších zostáv. Naše doplnky dizajnovo dotvoria priestor okolo spa a vy máte, vďaka nim, všetko na dosah. Napríklad lehátko s podhlavníkom pre krásne lenošenie, stolček, držiaky na uteráky a vešiak oceníte a ich vzhlad si zamilujete.

Úprava dreva Thermowood zaistí dlhú životnosť a stálosť materiálu.

DETAIL

Buďte štýloví až do detailu. Objevte dekorativíne a príjemne praktické doplnky Linea USSPA | privat. Ulahčia vám prístup do vašej spa, umožnia odložit časopis, pohár s nápojom alebo ajflašu sektu, zavesiť uterák, župan a dokonca aj ozdobiť spa vašimi oblúbenými kvetinami. Súčasťou nového riešenia kabinetu je unikátní závestný systém, ktorý poskytuje nekonečné možnosti rozmiestnenia a kombinácií doplnkou podla vášho priania a fantázie. Doplnky sú vyrobené rovnako ako kabinet z masívu prírodního dreva Thermowood.

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Na vodu a jej čistotu myslíme už pri návrhu spa. Preto je každá naša vírivka vybavená dômyselnou technologiou, ktorá napomáhá snižovať spotrebu čistiacej chémie a uľahčuje starostlivosť o vodu. Považujeme za samozrejmé, že spoločně s naší spa dostanete jednoduchý manuál, ktorý napovie, čo a ako.

NO STRES

Aromaterapia je známá stovky rokov. Nechajte na seba pôsobiť preverené a blahodárné účinky vôní umocnené pobytom v teplej vode. Dejte sbohom úzkosti, stresu, nespavosti a vyčerpánia. Pomôžte vášmu dýchániu aj tráveniu. Hýčkajte vaše telo aj mysel.

Aromaterapeutické prísady môžete pridávat do vody vašej spa.

NIEČO VIAC

Čo tak si dopriať niečo viac? Mäkučký župan, elegantnú osušku alebo praktické nerozbitné poháre sú príjemné maličkosti, ktoré umocňujú pohodlie pri užívaní spa a dotiahnu prežitok z relaxácie k dokonalosti. Pekné maličkosti, ktoré jednoducho musíte mať.

bottom of page