top of page

COMBI SPA

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

KOMBINÁCIA

ZÁŽITKOV

Vírivka, ktorá doplní vaše swim spa. Totožný dizajn, skvelá výbava masážnych trysiek, doslova nádherný interiér. Uvolnite sa po športovom výkone a doprajte si relaxáciu jediný krôčik od vašeho domáceho bazénu. Naše swim spa a Combi Spa patria k sebe. Společne sú dokonalé!

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

HYDROTERAPIA

Plavecký bazén má silný regulovatelný protiprúd a základné hydroterapeutické trysky. Vo vnútri najdete aj madlá pre najrôznejšie akvatické cvičenia.

DIZAJN

Dizajn modelov USSPA | swim nasleduje moderné trendy. Čisté línie elegantných tvarov v sebe ukrývajú praktické funkcie. Výsledkom sú termálne bazény s dokonalou využitelnosťou s priestorným interiérom.

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page