top of page

AROMATERAPIA

INŠPIRÁCIA

Príjemná vôňa je korunou pôžitku z kúpania. Séria tekutých esencií vyrobených špeciálne pre použitie v spa. Neobsahujú alkohol, sú šetrné k akrylátovému povrchu a všetkej technologií, nezanášajú filter, po chemickej stránke sú neutrálne, nepenia a neovplyvňujú chemickú rovnováhu. Sú šetrné k vašej pokožke.

Vôna z vody postupne vyprchá, a tak pri každom kúpeli môžete použít esenciu podľa vašej aktuálnej nálady alebo kondície. Máte radi ovocné vône alebo dáváte prednosť bylinkám? Zástupci klasických bylinkových esencií s preukázateľným terapeutickým účinkom sú napríklad Levandula: má výrazný energetický náboj, pomáha pri nervovej zátaži, úzkosti, depresiách, ale aj pri bolesti hlavy a svalov, prispieva k celkovému uvolneniu. Eukalyptus: prináša výbornú úlavu pri bronchitíde alebo nádche, pretože uvolní dutiny a uľahčí dýchanie. Jasmín má príjemné relaxačné účinky, ideálny je pri depresií alebo v situácií celkového vyčerpania. Vyberte si z niekoľko desiatok výborných esencií.

Jednorázové testovacie vankúšiky alebo dárčekový balíček vankúšikov s rôznymi esenciami. Pomôžu vám objaviť vašu najoblúbenejšiu.

WELLNESS

Dokonalá atmosféra pokoja a duševná relaxácia vo vašej spa. Vlastnosti týchto vôní sú totožné s produktami InSPAration: neobsahujú alkohol, sú šetrné k akrylátovému povrchu a všetkej technologií, nezanášajú filtre, po chemickej stránke sú neutrálne, nepenia a neovplyňujú chemickú rovnováhu. Hýčkajú vašu pokožku. Vyberajte si z množstva vôní a účinkov. Vybrať si môžete mezi ovocnými a bylinkovými.

Vyskúšajte všetky vône pomocou jednorázových vankúšikov alebo dárčekovej sady. 

SPA PEARLS

Jemné kryštálky bohaté na zmäkčujúce a zvláčňujúce látky, ktoré spolu s minerálmi pomôžu uvolniť unavené svaly. Vyskúšajte výborné vône z dvoch typov: Spa Pearls InSPAration a Spa Pearls Wellness.

bottom of page