top of page

LINEA DOPLNKY

KABINET

Máme dizajnové riešenie pre Váš interiér. Všetkým modelom z rady USSPA | privat sme dali luxusný kabát. Nový kabinet svojou vyváženou formou v kombinácií s radou výnimočných detailov vrátane podsvietenia bude klenotom, na ktorý sa ale nemusíte iba pozerať…

Thermowood v lineách: prírodné bezúdržbové drevo v masíve dodává kabinetu spa prirodzený vzhlad, vďaka decentným liniám sa stane samozrejmou súčasťou interiéru 

 

Corian: moderný ušlechtilý materiál je nielen ozdobou, ale zároveň elegantne prepája organické tvary telesa s líniami vonkajšieho kabinetu. Podsvietenie dodává ľahkosť celému prevedeniu kabinetu, naviac podtrhuje tú správnu atmosféru romantických chvíl v spa. Ovládá se jednoducho bezdrôtovým vypínačom, ktorý si môžete uložiť kamkolvek.

TERMOKRYT

Prvý termokryt svojho druhu na svete. Zabudnite na koženku - termokryt vám teraz ponúkame z estetickej a naviac vysoko odolnej textílie s teflonovou úpravou, nenáročnou na údržbu. Vybrať si môžete z celej škály farebných kombinácií. Jednoduché a praktické je i uchytenie ku kabinetu spa. Konečne termokryt, ktorý je nielen funkční, ale takisto aj štýlový!

LINEA

Kabinet, ktorý ozdobí váš interiér. Minimalistický dizajn, podsvietenie a unikátny systém pre zavesenie doplnkov. Svetovou novinkou je termokryt z estetickej a vysoko odolnej textílie v celé škále farebných kombinácií. Thermowood v liniách dodá kabinetu spa prirodzený a krásný vzhlad. Moderný ušlechtilý materiál Corian® a podsvietenie zdôrazní jedinečnosť vašej spa.

Dostupné výhradne pre: modely rady USSPA | privat (s výnimkou modelov Aston, Noel, Benjamin)

DOPLNKY

Buďte štýloví až do detailu. Dekorativne a aj tak praktické sú doplnky nového kabinetu modelu rady USSPA I privat. Odkládacie plochy na flašu sektu alebo časopisy a pre veľa ďaľších využití. Je to iba na vás.

Doplnky sú vyrobené rovnako jako kabinet z masívu prírodného dreva Thermowood.

bottom of page