top of page

DIZAJN SWIM

ZÁŽITOK

Každý prvok prepracovaného dizajnu našich swim spa má svoju funkciu a účel. Madlá nad protiprúdom a popri stien umožňujú najrôznějšie cvičenie, ale poskytnú aj oporu vašim malým začínajúcim plavcom. Stupňovité dno s protišmykom neslúži iba pre bezpečný pohyb ve swim spa, jeho grafická štruktúra zjednoduší orientáciu pod vodou. Schody niesu určené iba na vstup do bazénu, ale sú vytvarované pre pohodlné sedenie, ležanie a relaxáciu na hydromasážnych tryskách.

ZABUDOVANÝ

KOMFORT

Komfort má v prípade swim spa širšie súvislosti. Osovo súmerný tvar telesa zabezpečuje správne prúdenie vody z protiprúdu, čo má pozitívny vpliv na plávanie a na údržbu vody. Horná časť telesa našich swim spa má zavretý tvar, aby se limitovalo pretekanie rozvlnenej vody von. Technicky náročné riešenie v podobe rovného lemu telesa nieje iba elegantný prvok dizajnu. Vďaka rovnému lemu lepšie prilne termokryt a minimalizuje se odparovanie a energetické straty. Naviac je možné použíť originálny mechanický alebo automatický termokryt.

DETAIL

Design swim spa, to nieje len teleso. Unikátnym dizajnom USSPA se môžu pýšiť aj tie najmenšie detaily ako sú ovládacie prvky alebo zásadné technologické súčasti ako unikátny displej iNvision®. Celá rada prvkov výbavy swim spa môže byť naviac prispôsobená individuálnym požiadavkám svojho budúceho majitela. Individualizáciu riadi termokryt, ktorý môže byť vďaka svôjmu unikátnemu technickému riešeniu v prípade automatickej verzie úplným originálom. V jedinečnom prevedení Steelo je jeho povrch z plechu lakovanom v ľubovolnej farbe.

bottom of page