top of page

HYDROTERAPIA

INAK

Plavanie je veľmi šetrný zpôsob udržiavania kondície. Pôsobý pozitívne na kardiovaskulárny systém. Cvičenie a plávanie v teplej vode sa osvedčuje pri liečbe porúch pohybového ústrojenstva, pri bolestiach svalov a kĺbov, prináša zásadnú úlavu ľudom trpiacim artritídu. Pohyb vo vyhriatej vode swim spa vyhovuje dospelým aj deťom.

TAK TROCHU

W-FLOW

Optimálne rozložený W-flow protiprúd vo swim spa je tvorený šiestimi tryskami Swim Jet. Umožňuje regulérne plávanie a zároveň telo plavca nadnáša. Môžete ho regulovať niekoľkými spôsobmi a sami si zvoliť, proti akému silnému prúdu chcete plávať. Každá tryska je naviac smerovo nastavitelná. Protiprúd pohánajú 3 čerpadlá, výkon protiprúdu je až 3 000 litrov za minutu! Jedine vo swim spa plávate celým telom v silnom „riečnom“ prúde.

MASÁŽ

Pre vstup do bazénu slúžia schody, ktoré umožňujú pohodlné sedenie a ležanie. Naviac sú osadené hydromasážnymi tryskami. Samotné swim spa tak poskytuje dostatok možností aj pre základnú hydroterapiu.

MADLÁ

Madlo nad protiprúdom je výborným pomocníkom pri najrôznějších akvatických cvičeniach, ak už sa robia v protiprúde alebo v kludnej vode. Swim spa je po celej dĺžke lemovaná tvarovanými madlami, ktoré spolu s protišmykovou úpravou dna zajistia naviac bezpečnosť.

bottom of page