top of page

DIZAJN PRIVAT

INWAVE

Unikátny tvar lehátok iNwave®, ktorý nemá na svete obdobu, prináša neopísateľné pohodlie a neobvyklú variabilnosť využitia pre hydroterapiu. Umožňuje fixovanie masážnych pozícií nohou v rôznych polohách pre osoby rozdielnych výšiek postáv, vrátane možnosti sedenia v oboch smeroch. Pohodlie, ktoré musíte vyzkúšať.

ROVNÝ LEM

Technicky náročné riešenie prináša elegantný prvok dizajnu spa a neobmedzené možnosti odkládacých plôch. Vďaka rovnému lemu lepšie prilne termokryt a minimalizuje sa odparovanie a energetické straty. Naviac je možné použiť originálny mechanický termokryt.

DETAIL

Dizjan spa, to nieje len škrupina. Unikátnym dizajnom USSPA sa môžu pýšiť aj tie nejmenšie detaily ako sú ovládače Boost ControliN alebo opierky. Rovnako tak svoj nový vzhlad a vylepšenú funkčnosť získaly zásadné komponenty spa vrátane termokrytu a kabinetu so všetkými doplnkami. Úplne nový rozmer dizjanu spa dodávajú nové možnosti osvetlenia spa a kabinetu.

ERGONÓMIA

Kontúry prepracované s naprostým rešpektom a znalostami ergonómie zaručujú správnu polohu tela na každej pozícii. Sklon a celkový tvar unikátnych predsadených kresiel sú vyvážene tak, aby telo nebolo unášané vodou z danej pozície a človek sa mohol dokonale uvolniť. Práve správna pozícia tela spolu s vhodným rozložením odpovedajúcich druhov trysiek a optimálnou teplotou vody je základným predpokladom pre účinnú hydroterapiu. Vedčina miest naviac umožňuje ponorenie celého tela pod vodu.

INTÍMNA ZÓNA

Tvar všetkých miest a ich vzájomná kompozícia sú navrhnuté tak, aby všeky pozície mohli byť obsadené súčastne. Vďaka unikátnym rešeniam ako je viacúrovňové dno zaistujúce vlastný priestor na nohy a chodidlá u každého miesta je naviac zaistená nerušená intímna zóna každého užívateľa.

PRIESTOR

Nelen ergonómia, ale aj základné fyzikálne zákony je potrebné rešpektovať pri navrhováný víriviek. V našich spa môže voda „stúpať“ aj do šírky a vodná hladina sa tak i pri plnom obsadení spa udržuje dostatočně nízko pod lemom, aby pri spustení masážnych systémov nepretekala von.

BEZ PREKÁŽOK

Voda na hladine potrebuje čo nejplynulejšie prúdiť, aby sa rýchlo dostala do filtračného systému cez skimmer. Daľším výnimočným efektom predsunutých sedadiel je nerušená priama línia vodnej hladiny. Žiadne prekážky a zákutia, žiadne vodné víry zadržujúce nečistoty a mastnotu v spa.

bottom of page