top of page

DOPLNKY SWIM

TERMOKRYTU

Voda vo vašom swim spa potrebuje ochrániť. Pred mechanickými nečistotami, pred únikom tepla, ale aj vlhkosti. Termokryt je súčasťou štandardnej výbavy swim spa a je nenahraditeľným pomocníkom. Príde ku slovu zakaždým, keď svoju vírivku alebo bazén práve nepoužívate. Zásadne prispieva ku znížení energetických nárokov na chod.

Aby sa vám s termokrytom manipulovalo ľahko a jednoducho, sú tu pro vás šikovný pomocníci - zviháky termokrytov. Vyberte si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

ZDVIHÁKY

ODOLNÝ

KABINET

Takmer bezúdržbový kabinet z kvalitného dreva je nielen atraktívnym prvkom vašej spa. Má dlhodobú životnosť a je výnimočný. Je totiž vyrobený z prírodného dreva v úprave Thermowood. Okrem estetických vlastností má Thermowood zásadné praktické opodstatnenie. Táto ekologická úprava dreva výrazně vylepšuje jej odolnosť. Je menej nasákavý a vysoko odolný voči parazitom a poveternostným vplivom. Typicky je tmavý, pôsobením UV žiarenia bledne.

ABSOLÚTNY

ŠTÝL

Poznáme vaše tajné prianie. Preto prichádzame s doplnkami, ktoré umocnia pôžitok z vašeho swim spa. Prajete si farebné podsvietenie vody? Dokonalú hudbu alebo vodotrysk? Nieje nič, čo by sme vám nedokázali splniť.

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Na vodu a jej čistotu myslíme už pri návrhu spa. Preto je každá naša vírivka vybavená dômyselnou technologiou, ktorá napomáhá snižovať spotrebu čistiacej chémie a uľahčuje starostlivosť o vodu. Považujeme za samozrejmé, že spoločně s naší spa dostanete jednoduchý manuál, ktorý napovie, čo a ako.

NO STRES

Aromaterapia je známá stovky rokov. Nechajte na seba pôsobiť preverené a blahodárné účinky vôní umocnené pobytom v teplej vode. Dejte sbohom úzkosti, stresu, nespavosti a vyčerpánia. Pomôžte vášmu dýchániu aj tráveniu. Hýčkajte vaše telo aj mysel.

Aromaterapeutické prísady môžete pridávat do vody vašej spa.

NIEČO VIAC

Čo tak si dopriať niečo viac? Mäkučký župan, elegantnú osušku alebo praktické nerozbitné poháre sú príjemné maličkosti, ktoré umocňujú pohodlie pri užívaní spa a dotiahnu prežitok z relaxácie k dokonalosti. Pekné maličkosti, ktoré jednoducho musíte mať.

bottom of page