top of page

MASÁŽ PRIVAT

SHIATSU

Bodová masáž Shiatsu je tvorená zostavou priamych trysiek pre tlakové pôsobenie na body shiatsu v oblasti meridiánu jang (meridiány sú kanáliky, ktorými podla tradičnej východnej medicíny v tele prúdi životná energia). Podstatou je symetrické pôsobenie tlakom, kedy dochádza ku rozptíleniu energie z miesta, kde jej je nadbytok a doplňovanie energie tam, kde jej je nedostatok. Cieľom masáže je vyvážit pravú a ľavú stranu, obnoviť rovnováhu, harmóniu a zdravie.

HAMAM

Tradičný Hammams, alebo turecké kúpele, mali vždy 3 ciele - relaxácia, osvieženie a posilnenie zdravia. Naša zostava Hamam ComplexiN simuluje tureckú masáž chrbta a vytvára tak pocit prílivu novej energie.

FAN

Vejárovitá masáž dôležitých svalových partií chrbta využíva jednú z techník klasickej masáže - trenie vejárom. Ide o ukludňujúcu masáž krúživím pohybom, ktorý v našich spa vykonává zostava rotačných trysiek.

X

Bodová masáž trysiek zostavovaných do kříža ciely na oblasť bedier, ktorá je najviac zatažovanou časťou chrbta. Uvolňuje svalové partie v oblasti spojenia spodných končatín a trupu, dôležitých pre správne držanie tela.

LEG

Kombinácia dvojice priamych bodových trysiek a vzduchových trysiek zaisťuje masáž od krížov cez stehná a lýtka až po chodidlá. Stimulácia reflexných bodov na chodidlách má relaxačné účinky na celé telo.

FRONT

Zatiaľ čo sa všetky spa na trhu zameriavajú iba na masáž zadných partií tela, USSPA | privat sú prvné spa, ktoré pôsobia aj na predné namáhané partie. Svaly na stehnách sú každodenne zatažované, a to nielen pri športovných aktivitách. Unikátne miesto vo vedčine modeloch USSPA | privat umožňuje hĺkovú masáž prednej strany stehien.

ŠPECIÁLNE

TRYSKY

  • Extreme Jet: veľká tryska s vlastnou regulaciou vytvára silný prúd, ktorý rozvíja vodu v celom bazéne.

  • Pillow Jet: podopierková tryska s vlastnou regulaciou pre masáž krčnej časti tela.

  • Volcano Jet: gejzír vody je nielen skvelou atrakciou, ale takisto originálnym masážnym prúdom.

bottom of page