top of page

NIEČO NAVIAC

ŽUPAN

Zabalte sa po kúpeli do ľahučkého županu z nadýchaného materiálu, a predĺžte si tak teplo získané v spa. Elegantné biele župany s decentnou výšivkou výborne zavŕší váš každodenný relaxační rituál.

UTERÁK, OSUŠKA

Vždy po ruke. Ideálny pre rýchle osušenie po kúpeli. S USSPA výšivkou. Štýlový a krásný. Musíte ho mať…

CHAMPAGNE

Romantika ku spa proste patrí. Pre slavnostnú príležitosť, oslavu vo vírivke alebo intimné chvíle vo dvojici je šampanské to pravé. Nerozbitný pohár na sekt s nápaditými farebnými rozpoznávačmi je krásny, vtipný a hodí sa! Číre alebo čierne. Objem 160 ml. Vhodné do umývačky riadu.

PLASTOVÉ KARTY

Čo by to bolo za zábavu bez kariet? Aj v spa je môžete hrať. Žolíkové karty, ktoré voda nezničí. Zorganizujte rodinnú kartovú zábavu!

POHÁR EXLUSIVE

Žiadne črepy! Ani v spa nieje treba sa báť oblúbeného nápoja. Plastové poháre sa nerozbijú. Vhodné aj do umývačky riadu. Číre alebo čierne, krásné, praktické. Objem 420 ml.

POHÁR VÍNO

Pre skvelý pôžitok z dobrého vína. Plastové poháre sa nerozbijú. Vhodné aj do umývačky riadu. Číre alebo čierne, krásné, praktické. Objem 295 ml.

UTERÁK BAMBOO

Uteráky a osušky utkané z bambusovej celulózy majú unikátne vlastnosti. Nadchnú vás naviac tým, aké sú hodvábne na dotyk.

PLAVECKÝ PÁS

Príjemne teplá voda je rajom pre deti. Pre bezpečnosť a prvé plavecké pokusy tých nejmenších plavcov máme sadu praktických pomôcok.

RETRO LEHÁTKO

Štýlové skládacie retro lehátko v sebe ukrývakúzlo a pôvab časov minulých. Jednoduchý dizajn kultovného lehátka ide ruka v ruke s ľahkou manipuláciou a viacúčelovým využitím.

bottom of page