top of page

COLUMBA IN

TECHNICKÉ PARAMETRE TU

A CENA

ABSOLÚTNY

KOMFORT

Veľkorysý priestor a maximum masážnych pozícií. Relax a terapia vo vírivke až pre sedem osôb. Máte veľkú rodinu? Relaxujete společne so svojími priatelmi?Tak je práve ColumbaiN ideálnou súčasťou vášho životného štýlu. Potrebuje priestor. Pokiaľ ho máte, dostane vás. Vráti vám to už v prvom okamžiku. 


Tato vírivka vie, ako vás hýčkať.

FAREBNÉ

VARIANTY VAŠEJ SPA

STIAHNITE SI TECHNICKÉ PARAMETRE

TERMOKRYT

DOPLNKY

Štandardná výbava našich spa je nezvyčajne široká. Obsahuje proste všetko, čo potrebujete pre užívanie a celoročnú efektívnu provádzku víriviek. Prinášame ale takisto pár zaujímavých a atraktívnych doplnkov, ktoré vašu relaxáciu ešte viac spríjemnia.

HYDROTERAPIA

Zostava trysiek pre komplexnú masáž tela. Každé sedadlo a lehátko vo vnútri vírivky USSPA | privat sa venuje špecifickej časti vášho tela. Až keď ich vystriedate všetky, prejde vaše telo kompletnou masážou.

DIZAJN

Moderný, nadčasový vzhľad novej generácie víriviek USSPA | privat skrývá nečekané možnosti. Profesionálne zvládnutý dizajn prináša potěšenie pre oči aj telo. 

TECHNOLÓGIA

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z našich spa vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácií. Všetka technológia je servisovatelná po celú dobu životnosti spa, ktorá sa počíta na desiatky rokov. Spolehnite sa.

bottom of page